توجه

Please enter your Disqus subdomain in order to use the 'Disqus Comments (for Joomla)' plugin. If you don't have a Disqus account, register for one here

تجمع 20 هزار نفری بسیجیان استان قزوین برگزار می شود

  جانشین فرمانده سپاه صاحب الامر (عج) قزوین در گفت وگو با هنر قزوین گفت: تجمع 20 هزار نفری بسیجیان استان 12 مهر ماه سال جاری در ورزشگاه سردار آزادگان برگزار می شود.

 

سرهنگ عباس برزگر روز  دوشنبه در گفت و گو با  هنر قزوین افزود: این همایش ها که نمایش دهنده بخشی از اقتدار و شکوه ایران اسلامی به شمار می روند، برای مقابله با هجمه سنگین رسانه ای دشمن و عملیات روانی آنها علیه نظام جمهوری اسلامی ایران ضروری است.
وی اظهار داشت: این رزمایش نمایش اقتدار بسیج مردمی در شرایط جنگ اقتصادی و روانی جدید است که می تواند پیام معنی داری به دشمن باشد.
سرهنگ برزگر نانکلی ادامه داد: بسیج یک نیروی قدرتمند مردمی است که در تمام عرصه های مختلف حضور داشته و هر زمان که نیاز باشد وارد عرصه شده و مشکلات جامعه را مرتفع می کند.
وی، مهم ترین هدف از برگزاری این تجمع بزرگ را تجدید میثاق با آرمان های امام راحل، رهبر معظم انقلاب و شهدای گرانقدر نظام اسلامی ایران ذکر کرد.
جانشین فرمانده سپاه صاحب الامر (عج) استان قزوین یادآور شد: تا زمانی که تفکر بسیجی در کشور زنده و پویا است هیچ گزندی از جانب دشمنان به انقلاب و نظام اسلامی ایران نخواهد رسید.

logo newجهت عضویت در هنر قزوین لطفا بر روی لینک روبرو کلیک بفرمایید