توجه

Please enter your Disqus subdomain in order to use the 'Disqus Comments (for Joomla)' plugin. If you don't have a Disqus account, register for one here

معاون اجرایی سپاه استان قزوین: تجمع بزرگ 20 هزار نفری بسیجیان قزوین برگزار می‌شود

معاون اجرایی سپاه استان قزوین گفت: تجمع عاشورایی بسیجیان پنجشنبه 12 مهرماه سال جاری راس ساعت 8صبح در ورزشگاه سردار آزادگان با حضور اقشار مختلف بسیج اعم از گردان‌های امام علی، کوقر و امام حسین برگزار خواهد شد

سرهنگ محرمعلی والدی در گفت‌وگو با  هنر قزوین  اظهار کرد: دشمن به دنبال ضربه زدن به جمهوری اسلامی ایران است، چراکه جشن 40 سالگی انقلاب خاری بر دل آنها است. 

وی ادامه داد: از دستاوردهای بزرگ انقلاب اسلامی تشکیل بسیج و بهره برداری از آن در همه زمینه‌ها و در هر زمانی که لازم بوده، است.

معاون اجرایی سپاه استان قزوین اذعان کرد: تجمع عاشورایی بسیجیان پنجشنبه 12 مهرماه سال جاری راس ساعت 8صبح در ورزشگاه سردار آزادگان با حضور اقشار مختلف بسیج اعم از گردان‌های امام علی، کوقر و امام حسین برگزار خواهد شد. 

وی اضافه کرد: به دلیل تهدیدات امنیتی و اقتصادی، فرهنگی که دشمنان برای انقلاب تدارک دیده اند بسیج بر خود واجب می‌داند که برای حفظ دستاوردهای انقلاب و امنیت مردم در همه زمینه‌ها آمادگی خویش را حفظ کند و برای امنیت مردم با تمام هستی در میدان حضور یابد. 

والدی در ادامه با اشاره به برگزاری کنره ملی ۳۰۰۰شهید استان قزوین که در آبان ماه برگزار می‌شود، گفت: برگزاری کنگره شامل ۵ برنامه می باشد و قبل از آن در شهرستانها، روستاها، بخش‌ها برنامه‌های مختلفی بنام یادواره شهدا برگزار گردیده که نشان دهنده ارادت مردم و مسئولان به شهدای گرانقدر است.

برگزاری نمایشگاه کنگره شهدای استان قزوین
معاون اجرایی سپاه صاحب الامر (عج) استان قزوین تصریح کرد: برای برگزاری کنگره نماینده ولی فقیه به عنوان رییس و استاندار محترم مدیر اجرایی و سردار فرماندهی سپاه صاحب الامر(عج) به عنوان دبیر هستند، تقسیم کار بسیارخوبی صورت گرفته است، جلسات متعدد با مدیران ارشد استان تا رده‌های مختلف صورت گرفته، وظایف کاری هر نهادی مشخص و جهت تاثیر گذاری بیشتر این کنگره همه رسانه‌ها نیز اعلام آمادگی کردند. 

وی ابراز کرد: جلساتی با قزوینی‌های مقیم تهران به همت حجت الاسلام ابوترابی برگزار و بعد از تجمع بسیجیان از 14مهرماه سال جاری کارهای نمایشگاه شهدا در محل دائمی نمایشگاه‌های قزوین آغاز می‌شود. 

این مسئول با اشاره به چگونگی و کیفیت نمایشگاه کنگره شهدای استان قزوین عنوان کرد: نمایشگاه شامل دو بخش آیینی فرهنگی و رزمی می باشد و امیدواریم بتوانیم گوشه ای از رشادت و فداکاری های شهدا را برای مردم تبیین کنیم. 

وی در پایان گفت: از تمام عزیزانی که می‌توانند در بخش‌های سخت افزاری و نرم افزاری در این کار همکاری داشته باشند دست آنها را به گرمی می‌فشاریم و از رسانه‌ها درخواست داریم همانند گذشته یارو مددکار ما باشند.

logo newجهت عضویت در هنر قزوین لطفا بر روی لینک روبرو کلیک بفرمایید